0000111

BOTOKS UYGULAMA

Botoks İzmir, Botoks Uygulaması – En Popüler Estetik Uygulaması, Botoks
Hayatının her evresinde genç bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, farklı yöntemlere yönelmektedir. Bu yöntemlerin başında ise çeşitli maskeler gelmektedir.

Ancak ileriki yaşlarda ortaya çıkan kırışıklık, kaz ayakları gibi cilt deformasyonları için maalesef bu tarz yöntemler yeterli kalmamaktadır. Günümüzde çevreye bağlı faktörlerin giderek kötü bir hal alması ise bu deformasyonların ilerleyen yaş dışındaki en büyük nedeni olmaktadır.

0000111
0011101

BOTOKS İLE KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ

Botoksun kozmetik amaçlı olarak kullanımı ise genellikle estetik operasyonlarını içermektedir. Botoks, kozmetik alanında kullanılmaya başlanınca genel olarak adını duyurmaya da başlamıştır. 18 yaşındaki bir gencin probleminden 30’lu yaşlardaki kadınların problemine kadar her türlü soruna deva olan botoks, her üç kadından birinin de düzenli işlemi haline gelmiş bulunmaktadır.

0003

İZMİR DOLGU BOTOKS

Terleme tedavisi için kullanılacak olan botox fiyatı ile yüz bölgesi botoks fiyatları değişiklik göstermektedir. Botoks fiyatları 1.500 TL’den başlayıp uygulanacak bölgeye ve uygulama yöntemine göre botox miktarına göre fiyatlar değişmektedir.

Kaş arası dolgu işleminin etkisi 9 ay ile 18 ay arasında değişiklik gösterir. En geç 18 ayda etki tamamen bitmektedir. Hyaluronik Asit: Kaş ortası kırışıklıklar için kullanılan dolgularda hyaluronik asit bulunması tercih edilebilir.

0003
005

BOTOKS İLE KAŞLARDA DEĞİŞİKLİK

Botoks’un etki mekanizmasından tıpta birçok alanda yararlanılmaktadır. Plastik cerrahi alanında ise genellikle mimik kaslarının hareketleri ile ortaya çıkan yüzdeki çizgilenmeleri azaltmak ve aşırı terleyen bölgelerdeki terlemeyi azaltmak, migren tedavisi, yüz felcinde normal tarafa simetrisite sağlamak amacı ile kullanılır.

Yüzümüzdeki bizi rahatsız eden kırışıklıklardan kurtulmanın en kolay yöntemi olan botoks, 20 yıldır güvenli ve başarılı bir şekilde kullanıma girmiştir.